Të fundit

Izraeli publikon videon e tunelit nën spitalin Al-Shifa

Forcat e Armatosura të Izraelit kanë publikuar një video të re të tunelit të zbuluar të enjten, nën spitalin Al-Shifa, në qytetin e Gazës.

Sipas tyre, tuneli është 55 metra i gjatë dhe 10 metra nën tokë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci