Të fundit

Në Bërnjak arrestohet një person, ka refuzuar t’i tregojë dokumentet

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Bërnjak, Zubin Potok një person ka refuzuar t’i jap zyrtarëve policor dokumentet, më ç’rast ka tentuar edhe të largohet me veturën e tij.

Sipas PK-së i njëjti kishte rezistuar edhe arrestimin e tij dhe kishte sulmuar fizikisht policët.

Rasti është cilësuar si ‘Pengim i personit zyrtar në kryerjen e detyrave’.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, kishte refuzuar t’i prezantoj dokumentet identifikuese dhe lejen e qarkullimit të veturës, duke tentuar të largohet me veturë. Zyrtarët policor kanë arritur ta ndalojnë të dyshuarin dhe më pas gjatë arrestimit i dyshuar duke rezistuar kishte sulmuar fizikisht zyrtarët policor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci