Të fundit

Linda ‘trondit’ me deklaratën: Po mendoj ta lë lojën

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi është një prej emrave që është rikthyer në qendër të vëmendjes.

Pjesëmarrja e saj në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova e ka bërë Lindën një personazhet mjaft të komentuar.

Rrugëtimi i sa brenda shtëpisë po përcjellët me debate të shumtë, teksa ajo është mjaft aktive dhe e përfshirë në format.

Por, në një moment të lojës së BBVK, Linda tha se e ka menduar që të heq dorë dhe të largohet përfundimisht nga gara për çmimin e madh.

Këtë bisedë ajo e bërë së fundmi me banoren tjetër, Santiana Malokun, e cila e ka këshilluar që t’i mendoj edhe një herë gjërat mirë para se të merr një vendim.

“Po më sillet si ide, nuk kam vendosur asgjë por e kam si mendim, e kam për vajzën, nuk dua ta lë se i bie që po dorëzona me sfidat e vetes se nuk jam rrëzuar kurrë para asnjë sfide, nuk po dua të ia lejoj vetes këtë mendim se është mendim negativ, por po e kam të vështirë sepse më ka mbetur peng se i kam thënë që kthehem shpejt, është gënjeshtra e parë që ia kam thënë, ende nuk kam vendosur se nuk po dua të marrë vendime të ngutshme”, tha Linda.

 

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci