Të fundit

Blero: Nëse e dashura më kërkon të largohem nga shtëpia, e bëj

Këngëtari Blero Muharremi, gjatë një bisede me banorët e shtëpisë ka folur për të dashurën e tij.

Ai u tha atyre se nëse ajo i kërkon të dalin nga shtëpia do të dalë.

“Nëse ajo vjen dhe më thotë hajde, unë dalë bashkë me të”, ka thënë Blero.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci