Të fundit

Pas Osmanit, Stoltenberg takohet me Kurtin

Pas takimit me presidenten Osmani, shefi i NATO-s Jens Stoltenberg është pritur në takim edhe nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

Stoltenberg po qëndron sot në Kosovë në kuadër të një vizite disaditore në Ballkanin Perëndimor.

Nesër, ai do të jetë në Serbi ku do të takohet me presidentin serb Vuçiq dhe kryeministren Bërnabiq.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci