Të fundit

​E pranon Gliha: Hysenin ma rekomandoi Qeqa Krelani

Trajneri i Kosovës, Primoz Gliha ka deklaruar se ftesa për Muhamet Hysenin në kombëtare ka ardhur pas sugjerimeve të gazetares Qëndresa Krelanit

Këtë deklaratë, Gliha e bëri në konferencë për media para ndeshjes me Bjellorusinë të martën.

I pyetur nga KosovaPress nëse do të marr rekomandime nga gazetarët rreth formacionit për sfidën e nesërme, Gliha tha se pranon rekomandime nga të gjithë.

“Kjo është histori e vërtetë. Krelani ma rekomandoi muaje radhë Muhamet Hysenin. Unë e vëzhgova dhe ai kishte një kampionat fantastik. Kishte shënuar nëntë gola në 13 ndeshje dhe pse të mos e ftoj atë”, ka thënë Gliha.

Ndryshe, Hyseni shënoi golin e barazimit për Kosovën ndaj Zvicrës.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci