Të fundit

Mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme, reagojnë “Plisat”

“Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe.

Tifozët prishtinas thonë se e kanë përfunduar misionin e tyre me sukses dhe se do të kthehen përsëri, në festa dhe në ditë të vështira, siç kanë bërë gjithmonë.

“Kur të gjithë ia kthyen shpinën kombëtares, ne ishim aty! Këta të njejtit, të pandalshmit, të pashantazhueshmit, të vetmit, “kriminelat”, “tradhëtarët”… ne do të jemi gjithmonë aty. Pavarësisht ndërhyrjeve të politikës, e të kujtdo, do të jemi përherë e më të fortë… “, shkruan në njoftimin e “Plisave”.

Federata Shqiptare e Futbollit i la pa bileta tifozët e zjarrtë të Kombëtares për ndeshjen e sontme, ndonëse nuk e dha asnjë arsyetim për këtë vendim.

Më poshtë mund ta lexoni komunikatën e tifo-grupit prishtinas.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci