Të fundit

U raportua për krisje të miqësisë me Arbana Osmanin, reagon Lori Hoxha

Prezantimi i edicionit të tretë të ‘Big Brother Vip Albania’ nga Arbana Osmani ka shtuar zërat për një krisje në raportin e saj me drejtuesit e televizionit ‘Top Channel’ ku ajo ka krijuar karrierën e saj.

Por së fundmi moderatorja me një postim në ‘Instagram’ ku promovoi biznesin e saj të ri, në paragrafin e fundit të shkrimit tha se shumë shpejt do të rikthehej në ekran me surpriza, duke lënë të nënkuptuar se edhe ky vit do e gjejë në skenën e ‘BBV’.

E si për t’ju dhënë fund thashethemeve për prishjen e raporteve, një nga drejtueset e televizionit, Lori Hoxha ka bërë një postim në Instastory ku tregon një gotë me emrin dhe logon e biznesit të ri të Arbanës.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci