Të fundit

Biden thotë se marrëveshja për pengjet është afër

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden ka dhënë indikacione se është afër arritja e marrëveshjes për lirimin e pengjeve nga Hamasi në këmbim të pauzës së ofensivës izraelite.

Këto komente i ka bërë gjatë ceremonisë së përvitshme të Ditës së Falënderimeve.

I pyetur nga një gazetar nëse marrëveshja është afër, Bideni i ka kryqëzuar gishtërinjtë duke thënë “besoj se po”.

Të dielën, Washington Post ka raportuar se marrëveshja është e pashmangshme dhe ambasadori i Izraelit në SHBA ka deklaruar se shpreson që ajo do të arrihet shpejt.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci