Të fundit

Adri: Nëse publiku e lejon këtë degradim, të premten dal

Buci ka qenë kryetemë e Adrit dhe Ganiut për një kohë të gjatë derisa ishin duke qëndruar mbrëmë në xhakuzi.

Adri tha se ai ka thënë që për lojë mund të ndërhyjë edhe në çifte.

Këngëtari tha se edhe loja duhet të ketë një limit, sipas tij, kjo nuk duhet të ndodh që dikush të ngacmojë një çift.

“Nëse publiku e lejon këtë degradim, të premten dal”, ka thënë Adri.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci