Të fundit

​Nesër protestojnë punëtorët e QKM-ve dhe disa shkollave të Prishtinës

Punëtorët teknik të Qendrave të Mjekësisë Familjare dhe disa shkollave të Prishtinës, do të protestojnë para Komunës së Prishtinës, për shkak të pagave të vogla.

Lajmin e ka bërë të ditur Jusuf Azemi, kryetar i FSPTSPK. Sipas njoftimit, protesta do të mbahet nga ora 10:00 deri në orën 11:00.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci