Të fundit

“Tifozat Kuq e Zi” me koreografi të veçantë në 20-vjetorin e themelimit të grupimit

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

Një koreografi e veçantë u shfaq edhe nga “Tifozat Kuq e Zi”, të cilët shënojnë 20-vjetorin e themelimit, shkruan Gazeta Express.

Në banerin e shfaqur nga “TKZ” vëmendje merr padyshim slogani “O SA MIRË ME QENË SHQIPTAR”.

“Njeriu pa komb është asgjë”, thuhet në një tjetër mesazh të tyre.

Momentin nga shfaqja e koreografisë të publikuar mund ta shikoni duke klikuar KËTU. Video është e publikuar nga “Panorama”.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci