Të fundit

Mane ka disa fjalë për aleancën e Adrit me Shqipën

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane ka komentuar aleancën mes Adrit dhe Shqipës.

Ai ka thënë se kjo që po bëjnë Adri dhe Shqipja është tamam lojë.

“Vajza dhe djem, kjo është loja që duhet bërë”, është shprehur Mane.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci