Të fundit

“Runu se unë di me kanë edhe më i keq” – Çka po i paralajmëron Buci, Shqipën dhe Adrin

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Adri kanë pasur një përplasje me Bucin.

E  ka qenë Buci ia i cili ka pasur një paralajmërim për këta të dy, përcjell Klankosova.tv.

“Runu se unë di me kanë edhe më i keq”, ka qenë paralajmërimi i Bucit.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci