Të fundit

Ishujt Faroe nuk e prishin festën e Shqipërisë, kuqezinjtë kualifikohen si lider i grupit

Kombëtarja e Shqipërisë e ka mbyllur me barazim ciklin kualifikues për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Të udhëhequrit e Sylvinhos luajtën baras sonte në “Air Albania” ndaj Ishujve Faroe, në ndeshjen e tetë dhe të fundit në Grupin E, shkruan Gazeta Express.

Ndeshja u mbyll baras dhe pa gola.

Kjo pikë i mjaftoi “Kuqezinjve” që të mbajnë vendin e parë, nga ku edhe do të shkojnë në “Euro 2024”.

Shqipëria regjistroi disa raste për të shënuar, por që nuk ia doli ta bëjë sonte.

Vlen të theksohet si para, ashtu edhe gjatë ndeshjes, tifozët e festuan në çdo moment kualifikimin në Evropianin e vitit të ardhshëm, që do të mbahet në Gjermani.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci