Të fundit

Asllani: Kam bezdi që kemi barazuar dy ndeshjet e fundit

Kristjan Asllani ishte një nga futbollistët më të spikatur të Kombëtares, në barazimin 0-0 ndaj Ishujve Faroe.

Pavarësisht se pati gabime të shumta në pasimin e topit, Asllani u përpoq maksimalisht që të udhëhiqte mesfushën kuqezi. Në prononcimin e dhënë pas ndeshjes për mikrofonin e “TV KLAN”, Asllani u shpreh:  

“Kur ekipet luajnë 5-4-1 është e vështirë. Humbasim shumë topa, sepse kërkojmë zonën. E di që kam gabuar shumë topa, rëndësi ka qe morëm këtë pikë për vendin e parë dhe duhet të punojmë shumë.  

Nuk ka mësim nga ndeshje e sotme, të gjitha ekipet luajnë për të fituar. Kam bezdi që kemi barazuar këto 2 ndeshje, sepse luaj gjithmonë për të fituar. Jam i lumtur që u kualifikuam. 

Nuk dua Italinë në grup, jam i lumtur edhe për ta, kam vajtur që 2 vjeç në Itali, kam shumë shokë që luajnë atje”, deklaroi Asllani.  

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci