Të fundit

Arrestohet një person në Obiliq, shantazhoi për dy vite të dashurën e tij

Për hiç më pak se dy vite, një vajzë nga Obiliqi është shantazhuar dhe kanosur nga i dashuri i saj.

Ai e kishte kushtëzuar se në rast se viktima nuk e vazhdon lidhjen e dashurisë me të që kishin pasur më herët, i dyshuari do t’i publikonte fotografitë intime.

I dashuri i saj kishte shkuar edhe më tutje duke kërcënuar se do t’ia vriste një nga anëtarët e familjes nëse nuk vazhdon lidhja e dashurisë.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci