Të fundit

Arrestohet një grua në Ferizaj, e dehur kërcënoi me gërshërë viktimën mashkull

Një grua është arrestuar në Ferizaj.

E njëjta, në gjendje të dehur me një palë gërshërë kishte shkuar në oborrin e viktimës dhe e kishte kanosur.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci