Të fundit

​Kosova mbyll sot kampanjën kualifikuese me sfidën ndaj Bjellorusisë

Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë sonte do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Bjellorusisë.

Kjo njëherit do të jetë edhe ndeshjen e fundit e dardanëve në këtë kampanjë kualifikuese për në Kampionatin Evropian Euro 2024.

Kosova tashmë ka humbur të gjitha gjasat për kualifikim në këtë kampionat pasi ka mbledhur 11 pikë duke u renditur në vendin e katërt në grupin I.

Nga ky grup janë kualifikuar Rumania si e para dhe Zvicra.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci