Të fundit

“Zoti është shqiptar”: Imami nga Kosova reagon ashpër për banderolën në stadium

Mbrëmë është shfaqur një baner i pazakontë në stadiumin “Air Albania” në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe.

“Zoti është shqiptar”, shkruante në parullën e shpalosur nga një pjesë e tifozëve, një mesazh ky që zgjoi reagime të shumta nëse do të ishte i nevojshëm për t’u shfaqur apo jo.

E pjesë e reagimeve u bë edhe imami nga Kosova, Labinot Maliqi, i cili ka cituar ajete kuranore, për ata, që sipas tij, “shpifin ndaj Allahut”.

Më poshtë mund ta lexoni reagimin e hoxhës Maliqi në rrjetet sociale.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci