Të fundit

Pas rifillimit të punëve në “rrugën A”, reagon Përparim Rama

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama është deklaruar në Facebook pas rinisjes së punimeve në rrugën A.

Ai ka thënë se ky është lajm i mirë për kryeqytetin.

“Dhoma e Shkallës së Dytë të Gjykatës Komerciale aprovon ankesat tona dhe shfuqizon vendimin e Shkallës së Parë për shtyrjen e ekzekutimit të vendimit.”, tha Rama.

Ky është postimi i plotë: 

🤩Lajm i mirë për Kryeqytetin!

🚧Rinisin punimet në rrugën “Xhim Xhema” (Rruga A).

Dhoma e Shkallës së Dytë të Gjykatës Komerciale aprovon ankesat tona dhe shfuqizon vendimin e Shkallës së Parë për shtyrjen e ekzekutimit të vendimit.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci