Të fundit

Merren masa ndëshkuese ndaj KRU Prizreni dhe Peja për humbje të mëdha të ujit

Drejtoresha e Autoritetit Rregullator për Shërbimet e Ujit, Hajrije Morina ka thënë se KRU Prizreni dhe Peja kanë humbje më të madhe të ujit të pa faturuar, si pasojë e mosvendosjes së ujëmatësve.

Morina në Komisionin Parlamentar për Mbikëqyrjen e Financave Publike, tha se kanë marrë masa ndëshkuese ndaj këtyre dy ndërmarrjeve publike për mosfaturim të ujit.

Këtë e konsideruan shqetësuese edhe deputetët, anëtarë të këtij komisioni.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci