Të fundit

Ushtarët turq duke patrulluar maleve të Kosovës

Ushtarët turq po kryejnë patrullime të rregullta për të siguruar lirinë e lëvizjes për qytetarët.

KFOR-i i ka publikuar disa fotografi të tyre duke kryer kontrolla edhe maleve të Kosovës, në një nga zonat kufitare.

“KFOR-i ruan një mjedis të sigurt për të gjithë njerëzit në Kosovë dhe lirinë e lëvizjes në përputhje me rezolutën 1244”, thuhet në njoftimin e KFOR-it.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci