Të fundit

Noizy rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit

Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit si Noizy, prej disa ditësh ka bërë me dije se është bërë pjesë e filmit “Trouble Shouters”.

Xhirimet e filmit kanë nisur dhe po zhvillohen në Tiranë, teksa një pjesë e tyre do mbahet edhe në Gjermani.

Noizy dhe Blerimi thuhet se do të interpretojnë rolin e dy detektivëve, teksa pjesë e kastit do të jenë edhe aktorë të njohur shqiptarë, si Rajmonda Bulku, Gëzim Rudi, Zamira Kita, Margent Caushi, etj.

Nuk do mungojnë edhe figurat publike si, Blendi Fevziu apo Loredana.

Një video e shpërndarë sot nga Noizy në mediet sociale ka lënë gojëhapur ndjekësit, kjo pasi reperi ka xhiruar një skenë goxha të guximshme, duke u shfaqur i varur në një vinç disa metra të lartë tokës.

“Nëse s’ka rrezik, nuk është qejf”, shkruan Noizy krahas videos.

@noizyking No risk no fun #troubleshooters ♬ original sound – Noizy

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci