Të fundit

Taylor Swift fiton 10 çmime në Billboard Music Awards 2023

Artistja me famë botërore, Taylor Swift ka arritur të fitojë 10 çmime gjatë garës së saj në Billboard Music Awards 2023.

Gjatë ceremonisë që u mbajt më 19 nëntor, Swift u dekorua me këto çmime si “Artistja më e mirë”, “Artistja më e mirë ‘country’, “Kompozitorja më e mirë Hot 100”, “Artistja më e mirë në shitje të këngëve”, dhe jo vetëm.

“Asgjë nga këto nuk ndodh pa ju”, u tha Swift fansave.

Ndërsa ajo u shpreh se është shumë e nderuar për çmimet që fitoi këtë vit dhe se ndihet personi më me fat në botë momentalisht.

Ndërkaq vlenë të theksohet se fituesit e BBMA përcaktohen nga matjet e performancës së grafikëve të Billboard-it në fund të çdo viti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Billboard Music Awards (@bbmas)

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci