Të fundit

Serbia ndalon transmetimin e ndeshjes së Guild Eagles

Organizata serbe thuhet se ka ndalur transmetimin e ndeshjes mes ekipit shiqiptar në CS:GO, Guild Eagles dhe Miracle.

Ndeshja nuk është lejuar të transmetohet nga steameri shqiptar, Xhocii, i cili ka bërë transmetimin e ndeshjeve të Bad News Eagles tash e sa vite.

E gjithë kjo ka ndodhur si pasojë e organizatës serbe, të paktën kështu thuhet në reagimin e Guild Eagles.

“Ndeshja – Guild Eagles vs Miracle nuk mund të transmetohet nga Xhoci, arsyeja është sepse organizata nga S****a nuk i japin të drejten autoriale për t’a komentuar ndeshjen. Për këtë ndodhi shpresoj se duhët marrur masa.
E PA DREJTË”, thuhet në reagimin e Guild Eagles.

Ndeshja mes Guild Eagles dhe Miracle do të zhvillohet sot me fillim nga ora 20:00.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci