Të fundit

Linda Halimi: O popull, Gani Gërmia më ka ngacmuar seksualisht

Banorët e shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’, Gani Gërmia dhe këngëtarja Linda Halimi kanë zhvilluar një debat mjaft të ashpër me njëri-tjetrin.

Gajtë debatit, Linda ka hedhur akuza të rënda ndaj Ganisë duke thënë se e ka ngacmuar seksualisht.

“Më ka ngacmu seksualisht”, ka thënë këngëtarja duke bërtitur, teksa në afërsi ishin edhe disa banorë të tjerë.

“Edhe njëqind herë e kam thënë me mikrofon: ‘Vëllai i madh’, të lutem ma hiq”, ka shtuar ajo, duke iu referuar thirrjeve të saj të përsëritura drejt produksionit që të ndërhyjë në situatën.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci