Të fundit

Era Istrefi dhe Butrint Imeri paralajmërojnë bashkëpunimin e tyre të parë

Këngëtarja e njohur Era Istrefi dhe Butrint Imeri kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të parë.

Përmes një postimi në Instagram, dyshja kanë zbuluar se kënga e tyre pritet të publikohet të enjten, 23 nëntor në orën 23:59.

Kënga do të titullohet Lonely.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrintimeri)

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci