Të fundit

Reagon Gani Jakupi pas raportimeve se merr pagë 7,500 euro si këshilltar i Gërvallës

Këshilltar i jashtëm për çështje kulturore dhe mediatike Gani Jakupi, ka reaguar për herë të parë pas raportimit të Periskopit se është angazhuar nga ambasadori i Kosovës në Bruksel Agron Bajrami dhe paguhet 7 mijë e 500 euro në muaj ose 90 mijë euro në vit nga Ministria e Punëve të Jashtme.

Super-këshilltari ka shkëmbyer komente me një llogari në Facebook, duke thënë se ka te vërteta në raportim, por se nuk ka të drejtë ta komentojë publikisht.

“Ka t’vërteta e ka edhe rrenë. Ose dezinformim. Por nuk kam t’drejtë me komentue publikisht”, ka shkruar Jakupi.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci