Të fundit

Orientimi seksual, tensionon debatin në mes çiftit dhe Edonës

Orientimi seksual ka qenë tema që ka ndezur debat në mes të Edonës dhe çiftit, Adri e Iliriana.

Edona në përkrahje, e çifti me paragjykime karshi komunitetit LGBTQI+, kanë përplasur argumentet e tyre, pro e kundër.

Madje, Edona u shfaq goxha me nerva, pasi që e njëjta vjen po nga ky komunitet.

Për të kuptuar më shumë detaje rreth këtij debati, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci