Të fundit

Pamje nga shtëpia luksoze e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

Reperi i njohur Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet që jetën e tyre personale mundohen ta mbajnë sa më private.

Dyshja janë mjaft të kujdesshëm me postimet e tyre në rrjetet sociale, sidomos me vajzën e tyre portretin e së cilës nuk e kanë bërë publik akoma.

Së fundmi, Marina publikoi disa pamje nga shtëpia e tyre mjaft luksoze, ku duket e dekoruar për festat e fundvitit.

Kujtojmë që çifti jetojnë në Tiranë se bashku me vajzën e tyre simpatike Marget.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci