Të fundit

Voton Lumir Abdixhiku: S’ka më mirë se kur qytetarët vendosin për të ardhmen e tyre

Votën e tij e ka hedhur edhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lumir Abdixhiku.

Abdixhiku i shoqëruar edhe nga bashkëshortja e tij tha se sot është festë për demokracinë derisa uroi votuesit e ri.

“Sot natyrisht është festë, s’ka gjë më të bukur kur qytetarët vendosin për udhëheqësit. Ju falënderoj juve medieve e komisionarët, vëzhguesit. Dhe i uroj 40 mijë votuesit e ri që për herë të parë votojnë”.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci