Të fundit

Malisheva prish ecurinë e mirë të Llapit

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Llapit dhe Malishevës, e vlefshme kjo për xhiron e 16 të Superligës së Kosovës.

Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Zahir Pajaziti”, Malisheva e ka mposhtur Llapin 1:0.

Golin e vetëm të ndeshjes e shënoi Agon Xhaka, i cili vulosi fitoren e Malishevës në minutën e 6’.

Me pikët e reja, Malisheva ngjitet në vendin e katërt në kuotën e 23 pikëve, krahas Llapit që zë vendin e dytë në tabelë me 28 pikë të arkëtuara.

Rezultati final i ndeshjes, 1:0 në favor të Malishevës.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci