Të fundit

Datat e stadiumet, mësohet ku dhe kur do të luaj Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë mësoi sot kundërshtarët për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Kombëtarja shqiptare përfundoi në “Grupin e Vdekjes” ku përball do të ketë Spanjën, Kroacinë e Italinë.

Ndeshja hapëse e Europianit do të jetë Gjermani-Skoci, në datën 14 qershor, ndërkohë që Shqipëria luan ndeshjen e parë kundër Italisë. Në datën 15 qershor në “Signal Iduna Park” të Dortmundit.

Ndeshja e parë e kuqezinjve/ 15 Qershor: Itali-Shqipëri (Signal Iduna Park), Dortmund.

Ndeshja e dytë e kuqezinjve/ 19 Qershor: Kroaci-Shqipëri (Volksparkstadion), Hamburg.

Ndeshja e tretë e kuqezinjve/ 23 qershor: Shqipëri-Spanjë (Merku Spiel-Arena) Dusseldorf.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci