Të fundit

Familjarët tregojnë se kur pritet të zhvarroset trupi i Liridona Murselit

Ditën e djeshme ka përfunduar varrimi i Liridona Murselit, e cila u vra mbrëmjen e së mërkures dhe tashmë për rastin është arrestuar burri i saj Naim Murseli, që ishte këshillar i Behgjet Pacollit.

Për vrasjen e saj, gjatë ditës së sotme, janë deklaruar familjarët e saj, babai dhe vëllai, që spjeguan se si e kanë marrë vesh vrasjen e saj.

Nga familja e saj, gjatë ditës së sotme për T7 ka folur edhe agja i Liridonës, i cili ka treguar se po kërkojnë zhvarrimin e Liridonës, dhe se kjo pritet të ndodh gjatë ditës së hënë, në bashkëpunim me organet e rendit.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci