Të fundit

Shorti i “Euro 2024” u ndërpre disa herë pas disa zhurmave të çuditshme

Shorti për Kampionatin Evropian të vitit 2024 u ndërpre disa herë në mënyrë të çuditshme pas disa zhurmave seksuale gjatë ceremonisë të shtunën në Gjermani.

Shorti filloi rreth orës 18:30, ndërsa kishte yje si Wesley Sneijder, Steve McManaman e David Silva.

Ish-mesfushori i Manchester Cityt dhe pjesa tjetër mbetën me fytyra të kuqua kur dëgjoheshin zhurmat e seksit brenda arenës.

Ende nuk dihet se çka shkaktoi zhurmën, apo ishte një veprim përmes hakerimit.

VIDEO:

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci