Të fundit

Vritet një person dhe plagoset një tjetër në rrugët e Parisit

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur në një sulm në një rrugë në qendër të Parisit.

Ministri i Brendshëm i Francës, Gerald Darmanin tha se një sulmues kishte shënjestruar kalimtarët në zonën Quai de Grenelle.

Ai shtoi se sulmuesi ishte arrestuar dhe i plagosuri po trajtohej nga shërbimet emergjente, raporton BBC.

Ai gjithashtu u kërkoi njerëzve që të shmangin atë zonë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci