Të fundit

Besi: Edhe nëse shkojmë deri në finale, nuk flas më me Bleron

Buci dhe Santiana kanë biseduar për situatën në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Ai i tha Santianës se “me Bleron nuk foli deri ku të shkojna, nuk foli më me të”.

Ndërsa, ajo iu ankua Besit për banorët e tjerë ku tha se po mundohen që ta shfrytëzojnë situatën e saj në lidhje me Bucin.

Për të parë më shumë detaje nga biseda mes Besit dhe Santianës, klikoni në videon më poshtë:

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci