Të fundit

Interi triumfon bindshëm në Napoli dhe rimerr kreun e renditjes

Interi triumfon bindshëm 0-3 ndaj Napolit në “Diego Armando Maradona” dhe rikthehet në krye të renditjes, duke u dërguar një tjetër sinjal rivalëve, se mbetet pretendentja kryesore për titullin.

Një javë pas barazimit ndaj Juventusit në Torino,zikatlrit bëjnë detyrën në Napoli, duke shënuar tre herë dhe duke marrë tre pikët që e ngjitin në krye me 35 pikë në total.

Forma e shkëlqyer e Sommer dhe golat e Calhanoglu në fundin e pjesës së parë dhe Barellës e Thuram në të dytën, vulosën suksesin zikaltër dhe humbjen e parë në kampionat për Walter Mazzarrin në stolin e Napolit.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci