Të fundit

Edona: Loja ime e preferuar është FIFA, e kam ekipin tim “Fc Edona James”

Banorja më e komentuar e këtij edicioni të ‘Big Brother Vip Kosova’, Edona James gjatë një bisede me banorët e shtëpisë u ka treguar se cilën lojë e ka të preferuarën e saj.

Ajo ka thënë se më së shumti e pelqen dhe e luan lojën FIFA, teksa u tregoi edhe se si e ka emrin ekipi i saj.

“Unë luaj me X-Box online, në FIFA e kem ekipin tim FC Edona James”, ka thënë ajo.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci