Të fundit

Ndizen dritat e pemës së Vitit të Ri në sheshin “Skënderbej” në Tiranë

Tirana ndodhet zyrtarisht në festë. E kthyer tashmë në traditë, Sheshi Skënderbej është ndriçuar nga qindra drita të bredhit të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Ka qenë vetë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj që ka bërë numërimin mbrapsht i shoqëruar nga disa fëmijë të vegjël.

Sheshi “Skëndërbej” gjatë periudhës së festave të fundvitit shndërrohet në një destinacion ndryshe, me shumë argëtim, për çdo grupmoshë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci