Të fundit

Është në Big Brother, por promovohet kënga e re e Ard Gashit

Ard Gashi, këngëtari i cili para pak ditësh është bërë pjesë e banorëve të Big Brother Vip Kosova, ka promovuar këngën e tij të re “Pa ty”.

Sigurisht kjo këngë është incizuar dhe bërë videoklip para se Ardi të hyjë në shtëpinë më të famshme në shqiptari.

Kënga është një baladë ritmike e punuar nga Blerim Haziri i cili po ashtu ka bërë muzikën dhe tekstin bashkë me Ukin dhe vetë Ard Gashin.

Kujtojmë se Ard Gashi hyri në shtëpinë e Big Brother si një banor i vetëm me Mirdon Pacollin, i cili po ashtu merr pjesë në videoklip.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci