Të fundit

Eskalim total: Shqipja kalon në dhunë fizike ndaj Ganiut pas debatit mes tyre

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova”.

E gjithë skena ka ndodhur mes Ganiut e Shqipes, ku kjo e fundit pas një diskutimi e ka goditur me shishe në shpinë.

Në prime u transmetuan këto pamje të debatit që fillimisht nisi për punë të shtëpisë.

“Pijanec i vogël, person i varuar nga pija do veproj në këtë mënyrë, ti je llom nuk merrem me njerëz si puna yte”, tha Shqipja.

Ganiu kërkon ta dij se ku është një maicë e tij.

“Nëse nuk marr një përgjigje do i gjuj teshat”, tha Ganiu.

Ganiu fillon që të gjuaj teshat dhe aty eskalon Shqipja duke e gjuajtur pijë.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci