Të fundit

Del video e plotë e Shqipes dhe Ganiut: Dhunë fizike, ofendime e piskama në BBVK

Spektakli i sotëm ‘Prime’ i Big Brother VIP Kosova ka nisur me transmetimin e një video materiali, protagonistë të së cilit janë Shqipja dhe Ganiu.

Brenda video materialit, shihen debatet e ashpra mes tyre, si dhe momenti kulminant kur Shqipja e godet me kanaçe Ganiun.

Ky i fundit, e ka zhveshur këmishën duke i treguar kamerave shenjat në shpin nga goditja në fjalë.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci