Të fundit

“Baron i drogës, i përfshirë në fushata elektorale!”/Artan Hoxha tregon kush është Gëzim Çela

Gëzim Çela, një emër i njohur për autoritetet në Shqipëri e jashtë Shqipërisë për aktivitetin e tij kriminal është arrestuar në Ferizaj nga policia e Kosovës. Ai konsiderohet ndër figurat kryesore të nëntokës në Shqipëri.

Rreth një muaj më parë, në një paraqitje televizive, gazetari hulumtues Artan Hoxha kishte shpjeguar në detaje aktivitetin dhe përfshirjen e Çelës në fushata elektorale.

Ai kishte treguar edhe për aktivitetin kriminal të Çelës në fushën e trafikut të narkotikëve.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci