Të fundit

Gjakovari dehet keq dhe e plagos vetën

Një person në Gjakovë dyshohet se ka plagosur veten derisa ishte në gjendje të dehur.

Ndërsa në vendin e ngjarjes janë konfiskuar dy pistoleta dhe katër fishekë.

I dyshuari ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është arrestuar, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci