Të fundit

“Unë shkoj te familja për Bajram, ti s’ke ku shkon”, Linda shpërthen në lot pas debatit me Ganinë

Dy konkurrentët e Big Brother Vip Kosova, Linda Halimi dhe Gani Gërmia, kanë vazhduar me debate.

Linda i është drejtuar me fjalët “homofob dhe fundërrinë” Ganiut, i cili më pas e ka ofenduar duke e prekur edhe në familje.

“A ti s’flet me kushërinj? Unë të paktën te familja shkoj për Bajram, e ti s’ke ku shkon”, i ka thënë Ganiu-Lindës.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci