Të fundit

I ipet lamtumira e fundit gazetarit Arton Turkaj

I është dhënë lamtumira e fundit gazetarit Arton Turkaj në varrezat e Banjës së Istogut.

Turkaj ndërroi jetë një ditë më parë.

Për vdekjen e hershme të tij kanë reaguar familjarët, kolegë dhe personalitete të ndryshme të institucioneve të Kosovës.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci