Të fundit

Linda flet me Santianën, thotë se kurrë s’e ka ofenduar Ganiun

Lindita sot ka biseduar me Santianën për debatet që mbrëmë i pati me Ganiun.

Ajo i tha Santianës së komediani e kishte ofenduar atë dhe familjen e saj, kurse ajo asnjëherë.

“Nuk e kam ofenduar dhe nuk ia kam prekur familjen, atë natë vetëm i kam thënë ti nuk ke marrë nga edukata familjare, çfarë të është dhënë”.

“Ai e ka marrë se unë po ja cenoj familjen”, ka thënë Lindita.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci