Të fundit

Horoskopi ditor, e premte 29 dhjetor 2023

Dashi

Sot ju do të jeni veçanërisht interesantë dhe tërheqës falë ndikimit të Venusit. Do të dini se si ta pushtoni zemrën e të dashurve në çdo kohë! Një ditë stresuese për beqarët që kanë për të frenuar ankthet e tyre dhe për të parë të ardhmen me më shumë optimizëm. Në punë do të keni shanse të shkëlqyera për të pasur kënaqësi në mbrëmje falë dashamirësisë së Saturnit.

Demi

Përpiquni të kuptoni problemet që janë duke u lëkundur në marrëdhënien tuaj. Mos merrni vendime për të cilat mund të pendoheni dhe dëgjoni zemrën tuaj. Beqarët sot mund të kenë një surprizë fantastike që do të hapë perspektiva të reja. Disa persona në punë do të komplikojnë mëngjesin dhe do të bëjnë humorin tuaj pak të zymtë. Ji i hapur me kolegët.

Binjakët

Duhet të sqaroni një çështje në dashuri që nuk ju lë të qetë të flini. Kërkoni një sqarim nga i dashuri/a juaj nëse nuk doni ta harroni këtë çështje. Beqarët sot do të jenë të papërmbajtshëm dhe do të jenë në gjendje për të kapur shumë mundësi të favorshme për dashurinë. Ruajeni atë që keni arritur në punë dhe mos merrni projekte të vështira. Vepro me kujdes.

Gaforrja

Mos e neglizhoni sferën sentimentale dhe përpiquni ta mbani lart flamurin e dashurisë. Nëse jeni në çift sot ju do të jeni në disponim për të bërë plane. Nëse jeni vetëm do të ndiheni të lirë dhe do t’i kushtoni vetes takime me njerëz të rinj. Një ditë e lodhshme për sferën profesionale, por gjithashtu potencialisht e rëndësishme dhe e kënaqshme nga këndvështrimi material.

Luani

Ju keni ndjenjën se jeni në gjendje të përballeni me diçka sikur të ishit të pamposhtur. Kujdes, rrezikoni të lëndoni veten, tensionet në dashuri mund të zhgënjejnë pritjet tuaja. Një ditë melankolike për beqarët që nuk kanë ende guximin për të harruar të kaluarën. Mos i lini asgjë rastësisë në punë, sigurohuni që gjithçka ofrohet gjithmonë pa mundësinë e gabimit.

Virgjëresha

Gjendja e mirë ju bën të lumtur dhe do t’i bëni miqësitë të enden me lehtësi. Vlerësoni nëse është ende e përshtatshme për të diskutuar çështje me rëndësi të vogël në çift. Për shumë beqarë, një takim është i destinuar të bëhet diçka më e rëndësishme. Besoni intuitën tuaj në një marrëveshje pune, ajo do të sjellë ndryshime të dukshme.

Peshorja

Në dashuri sot ju do të ndani momentet e lumturisë me partnerin/en tuaj dhe marrëdhënia do të konsolidohet. Një ngjarje e këndshme ju vë në humor të mirë dhe ju bën të përballoni ditën me një qëndrim pozitiv. Ndryshime të reja edhe për beqarët të cilët mund të jetojnë përvoja të reja. Në vendin e punës, do të merrni vendimet e duhura dhe mund të planifikoni më mirë jetën tuaj të përditshme.

Akrepi

Sot ngriheni me hënën në kundërshtim me shenjën tuaj dhe kjo do ju përballë me beteja dhe konflikte me të dashurin/ën. Do të ketë grindje dhe përplasje mendimi! Mërzia do të sulmojë edhe beqarët, por një lajm i mirë do ta bëjë këtë ditë fantastike! Jini të kujdesshëm dhe jepini peshë fjalëve që thoni në prani të njerëzve me influencë. Bëni që ata të kuptojnë se jeni kompetentë dhe profesionalë.

Shigjetari

Hëna ju bën komunikues dhe të hapur për njohje të reja. Megjithatë, duhet t’i shpjegoni partnerit/es për ndryshimet në sjelljen tuaj. Beqarët mund të marrin një propozim interesant, por më mirë të mos pranoni menjëherë. Me kolegët e punës, debatet nuk mungojnë sot. Nëse doni të merreni me ta, përpiquni të kombinoni taktikën dhe vendimet.

Bricjapi

Mos e neglizhoni mundësinë e shikimit nga brenda për të kuptuar atë që dëshironi. Për paqen më të madhe të mendjes në sektorin afektiv, le të lirohen marrëdhëniet pa perspektiva. Beqarët mund të pushojnë në mëngjes, por në mbrëmje mund të dalin jashtë dhe të argëtohen. Momenti është pozitiv për të gjitha mundësitë e reja në punë, si zakonisht ju do t’i jepni përparësi mundësive të parasë.

Ujori

Hëna është tërësisht në anën tuaj dhe do ta bëjë ditën të furishme dhe të ndritshme. Është e lehtë të kuptohet se ia vlen të kapësh mundësitë e mira për dashurinë! Lumturia është gjithashtu në dorë të beqarëve, sot do të fillojë një periudhë të re e jetës së tyre! Në punë bëni mirë të mos reagoni keq ndaj provokimeve ë kolegëve.

Peshqit

Duhet një pushim, ju jeni tërhequr dhe hutuar pak nga qëllimet. Rrezikoni të shfaqeni disi sipërfaqësorë, por do të bëni gjithçka mirë lidhur me marrëdhënien tuaj me partnerin/en. Pak “pesimizëm” në sytë e beqarëve të cilët janë në një gjendje shpirtërore jo shumë të mirë, bëni mirë ta shikoni të ardhmen me optimizëm. Nuk duhet të bëni gabime sot në marrjen e vendimeve. Ankthi për një intervistë pune do t’ju bëjë nervoz.

 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci